Іоано-Золотоустівський чоловічий монастир

Львівсько-Сокальська єпархія

Православна Церква України

Свято преп. Онуфрія Великого
червня 26, 2023  |  Автор: Кипріан Лозинський  |  Статті

IMG E5749 150x150 Свято преп. Онуфрія Великого25 червня намісник Іоано-Золотоустівського чоловічого монастиря ігумен Кипріан Лозинський очолив святкове богослужіння у Свято-Онуфріївському ставропігійному чоловічому монастирі с. Межигірʼя з нагоди храмового свята. Отцю ігумену співслужили: намісник монастиря архімандрит Севастьян Деркач, насельники Іоано-Золотоустівський чоловічий монастир архімандрит Маркіян Каюмов (несе служіння у м. Жовква), ієром. Онуфрій Гадьо (несе служіння у с. Реклинець), ієром. Давид Лацуга (несе служіння у с. Глинськ) та свящ. Тарасій Добрянський. Також запрошене духовенство.

Після відпусту о. Кипріан звернувся до присутніх із повчальним словом, привітав о. Намісника з празником та передав від Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія та Митрополита Львівського і Сокальського Димитрія подарунок для Монастиря – добірку богослужбової літератури.

Після хресного ходу було звершено молитву до преп. Онуфрія Великого та панахиду за спочилими парафіянами Монастиря і воїнами, які життя за Україну поклали.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія